Malé nástroje – soustružení

Malé nástroje - úvod

Malé nástroje - pro vyvrtávání, profilování, zapichování, srážení hran ...

Malé nástroje - úvod banner

 

 

Malé nástroje s vnitřním chlazením pro jemné soustružnické práce, které jsou určeny jak pro tvarování (profilování) otvoru, tak pro možnost vrtání, soustružení malých závitů, vnitřního tvarového zapichování, srážení hran, čelního zapichování, hlubokého čelního zapichování a v neposlední řadě i protahování – výrobu průchozího/neprůchozího „šestihranu“.

Tyto monolitní VHM nástroje jsou vyrobeny v nové řadě sub-mikrozrnného slinutého karbidu s jedinečným třívrstvým povlakem na bázi Aluminium-Titan-Nitridu, který nese značení BMK. Mini nástroje s povlakem BMK jsou určeny pro široké spektrum použití v materiálech, jako jsou běžné oceli (až do pevnosti 64 HRc), korozivzdorné oceli, tak i pro neželezné materiály. Pro stroje, u kterých není možné dosáhnout vysokých řezných rychlostí je to pak povlak TiN s označením BXC, s jakosti substrátu karbidu P30-P50, K25-K40.

 

MALÉ NÁSTROJE jsou určeny pro následující operace:

vrtání, závitování, zpětné soustružení s radiusem, tvarování (profilování) otvoru, čelní 90° obrábění, drážkování, zapichování (ploché a radiusové), hluboké čelní zapichování, odlehčení a v neposlední řadě i protahování – výrobu „šestihranu“…

 

Vyberte si z rychlé nabídky malých nástrojů

Malé nástroje - MINI nože

Malé NOŽE

Závitování, zapichování, konturování, tvarování, výroba šestihranu ...

Malé nástroje - MINI držáky

DRŽÁKY

Držáky malých nástrojů ...

Malé nástroje - sady malých nástrojů

SADY

Sady malých nástrojů s držákem v plasovém boxu ...

Malé nástroje - technická část

TECHNICKÁ ČÁST

Řezné podmínky, představení nástrojů ...

Banner - bottom závitování 02